>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Hotel në shitje në Ibë, Tiranë

None

1250m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Hotel në shitje në Ibën e Poshtme, Tiranë.
Hoteli është i organizuar në tre kate ndërtimi dhe ka sipërfaqe 1250m2. Ka gjithsej 25 dhoma gjumi të mobiluara në mënyrë moderne dhe të investuara me detaje. Ka mundesi parkimi dhe një oborr të madh. Hoteli ka palestër, sallë lojrash.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.