>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Hotel në shitje në Lungomare, Vlorë

None

400m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Hotel në shitje në Lungomare, Vlorë.
Hoteli është i organizuar në 2 kate ku kati i parë ka sipërfaqe 400m2, në atë kat ndodhen 12 dhoma, salla e recepsionit dhe salla e ngrënies. Në katin përdhe ndodhet bar-kafe me sipërfaqe 37m2, ka dhe ambjent të jashtëm me sipërfaqe 55m2. Hoteli ka dhe bodrum me sipërfaqe 267m2, bodrumi ka mundesinë të kthehet në ambjent biznesi. Hoteli ka pamje nga deti dhe është totalisht i investuar.
Cmimi i shitjes 1.720.000 Euro.
Për më shumë informacon ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.