>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Hotel në shitje në plazh , Durrës

Ndër zonat më të pëlqyera dhe të frekuentuara në Durrës!

None

600m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet hotel 3 katësh në plazh, Durrës. Ka 600 m2 ndërtim. Kati parë është bar-restorant. Kati dytë ka 10 dhoma si dhe kati 3 ka 10 dhoma. Ka leje ndërtimi dhe për dy kate të tjera .
Ndodhet në vijën e dytë, shumë afër me detin. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.