>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Hotel në shitje në Sarandë

None

399m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Hotel në shitje në Sarandë.
Me sipërfaqe trualli 399m2, hoteli është i organizuar në 4 kate ku secili kat është 192m2. Kati i parë është restorant me sipërfaqe 100m2, ndërsa 3 katet e tjera janë hotel. Janë gjithsej 17 dhoma dhe 18 tualete. Hoteli ka pamje nga deti dhe ndodhet vetëm 400m larg tij. Hoteli është i investuar në detaje dhe aktualisht është në gjendje pune.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.