>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Hotel në shitje në Sarandë

None

600m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Hotel në shitje në Sarandë.
Me një sipërfaqe trualli 600m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 300m2. Hoteli është i organizuar në pesë kate, ku kati i parë është bar-restorant dhe vend parkimi, ndërsa katër katet e tjera janë hotel. Gjithsej janë 19 dhoma gjumi të pajisura me kundrabufe, dhe 20 tualete.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.