>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Hotel në shitje në Ulqin, Mali i Zi

None

970m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Hotel në shitje në Ulqin, Mali i Zi.
Me sipërfaqe totale 970m2. Hoteli është 5 katësh, ku në katin e parë ndodhet bar-restoranti, pishina dhe vend parkimi. Ndërsa 4 katet e tjera janë hotel me nga 14 apartamente 1+1. Hoteli ndodhet vetëm 150m larg detit. Është i investuar në detaje.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.