>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Hotel në shitje te Shkëmbi i Kavajës, Durrës

Zonë e qetë dhe e preferuar!

None

740m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Hotel në shitje tek Shkëmbi i Kavajës.
Hoteli është me 4 kate me sipërfaqe ndërtimi 740m2 . Ku kati i parë është restorant me sipërfaqe 228m2 dhe 3 katet e tjera janë hotel ku secili kat ka 3 apartamente me tipologji 1+1 dhe ka sipërfaqe 171m2 secili kat. Hoteli është i mirë investuar dhe ka hapësirë edhe për parking. Ndodhet në një zonë mjaft të qetë dhe të kërkuar nga njerëzit.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.