>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Hotel në shitje tek Mali i Robit, Kavajë

None

1466m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Hotel në shitje tek Mali i Robit, Kavajë.
Hoteli posedon një sipërfaqe trualli prej 800m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 1466m2. Është i organizuar në 4 kate ku kati i parë është bar-restorant. Ndërsa 3 katet e tjera janë hotel me 28 dhoma gjithsej. Hoteli ka parkim. Ndodhet buzë rruge dhe shumë pranë detit. Hoteli është  i investuar në detaje dhe në mënyrë luksoze.
Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.