>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Hotel në shitje tek Rrota e Kuqe, Durrës

None

1200m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Hotel në shitje tek Rrota e Kuqe, Durrës.
Me sipërfaqe ndërtimi 1200 m2. Hoteli është i organizuar në 4 kate ku kati i parë është bar-restorant dhe ka sipërfaqe 240m2, ndërsa 3 katet e tjera janë hotel me 18 dhoma gjithsej. Hoteli ndodhet në brezin e parë. Gjithashtu ka dhe parcelën e plazhit për 100 cadra.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.