Tel Falcon

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Hotel në shitje tek Shkëmbi i Kavajës, Durrës

None

843m²

Në shitje

Përshkrimi

Hotel në shitje tek Shkëmbi i Kavajës.
Hoteli është me 8 kate (6+2), me sipërfaqe 843m2. Ka 40 dhoma të mëdha gjumi.
Hoteli ështe i sapo ndërtuar, disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Ndodhet në një zonë mjaft të qetë dhe të kërkuar nga njerëzit.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.