>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Hotel në shitje-Vlorë

None

2700m²

TË VEÇANTA

3500000€

Më intereson

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrojmë për shitje hotel luksoz në zonën e Radhimës, me sipërfaqe trualli 1200m2, ku sipërfaqja totale është 2700m2. Hoteli është i organizuar në 4 kate ku kati nëntokë është vendparkimi, kati i parë është bar-restorant. Gjithsej hoteli ka 24 suita të tipologjise 1+1. Hoteli ka arredim modern dhe është vlerësuar me cmim në 20 hotelet më të mira në Jugun e Shqipërisë. Ka mundësi shtimi të një kati tjetër. Ka pamje nga deti.
Cmimi i shitjes 3’500’000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.