>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Hotel në shitje-Vlorë

None

2200m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Hoteli në shitje ndodhet në Lungomare, në një ndër zonat më të preferuara gjatë sezonit veror. Me një sipërfaqe totale prej 2200m2 nga të cilat 1600m2 është siperfaqja e hotelit dhe 600m2 është sipërfaqja e parkimit nëntokë. Hoteli është i organizuar gjithsej në 24 dhoma ku 6 prej tyre janë suita, secila nga dhomat ka ballkon. Hoteli ndodhet në vijën e parë bregdetare. Hoteli është luksoz dhe i investuar në detaje.
Cmimi i shitjes 4400000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.