Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Hotel në shitje

6+5

900m²

Në shitje

Përshkrimi

Shitet Hotel me 14 dhoma, me pamje nga deti me sipërfaqe 900 m2. Punime nga më cilësoret. Hoteli është pjesë e një rezidence elitare me pishinë, parkim, restorant dhe facilitete të tjera. Mund të shitet dhe gjysma pra 7 dhoma me sipërfaqe totale 450 m2. Cmimi 1200 euro/m2.Ndodhet në nga rezidencat më të reja, “White Hill” Residence, Currila.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.