>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Jepen me qera kati i parë dhe i tretë i një magazine në Korçë, pranë Ish-Leshpunueses

None

300m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepen me qera kati i pare dhe kati i tretë i një magazine 3 katëshe. Magazina ndodhet pranë Ish-Leshpunueses, Korçë. Kati i pare ka sipërfaqe 150 m2 dhe ka cmim 20.000 lekë/muaj. Ndërsa kati i tretë ka sipërfaqe 300 m2 dhe cmimi është 35.000 lekë/muaj. Ambjentet janë të përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi si fasoneri apo dhe aktivitete të tjera.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.