Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Jepet ambient biznesi për shitje mbrapa Fakultetit të Shkencave

None

240m²

Në shitje

Përshkrimi

Jepet ambient biznesi për shitje mbrapa Fakultetit të Shkencave.
Zonë mjaft e populluar. Ambjenti më përpara ka qenë lokal dhe tani ka funksionin e call-center. Dhe ashtu preferohet të vazhdojë si biznes. Ka një sipërfaqe prej 240 m². Ambjenti posedon edhe hipotekë.
Cmimi është: 3000€/m2
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni te na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.