>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Jepet apartament me qera tek Kompleksi Delijorgji, Tiranë

1+1

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet apartament me qera tek Kompleksi Delijorgji, Tiranë.
Me tipologji 1+1, apartamenti është i organizuar në një dhomë gjumi, sallon+kuzhinë, tualet dhe një ballkon të madh. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati të ri me ashensor. Apartamenti jepet me qera bosh, për banim, në cmim është i përfshirë edhe një vend parkimi. Zona në të cilën ndodhet apartamenti i krijon të gjitha facilitetet e nevjshme për një jetesë sa më komode.
Qeraja është 450 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.