>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Jepet apartament me qera tek Lagjia 1, Durrës

2+1

90m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet apartament me qera tek Lagjia 1, Durrës.
Me një sipërfaqe 90m2 dhe tipologji 2+1. Apartamenti organizohet në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, një tualet dhe një verandë 30m2. Ndodhet në katin e parë banim, të një pallati të ri me ashensor. Jepet me qera bosh. Zona në të cilën ndodhet apartamenti krijon të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Cmimi i qerasë është 200 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.