>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Jepet dyqan me qera pranë Unazës së Vogël

None

1500m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet dyqan me qera pranë Unazës së Vogël.
Ka një sipërfaqe prej 1500 m2, është dy kate ku secili kat ka sipërfaqe 750 m2.
Ambjenti është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme.
Zona është e qetë dhe shumë pranë shërbimeve të ndryshme.
Qeraja është 7500 Euro/muaj.
Për më shumë informacion mos hezitoni të kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.