Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Jepet dyqan me qera pranë Unazës së Vogël

None

70m²

Me qera

Përshkrimi

Jepet dyqan me qera pranë Unazës Vogël.
Dyqani ka sipërfaqe totale 70 m2.Cmimi i qerasë është 500 Euro/muaj, i diskutueshëm.I përshtatshëm për lokal ose byrektore.
Zona është e qetë dhe shumë pranë shërbimeve të ndryshme.
Për më shumë informacion mos hezitoni të kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.