Tel Falcon

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Jepet hotel në shitje & qera tek Shkëmbi i Kavajës

None

1600m²

Me qera,Në shitje

Përshkrimi

Jepet hotel në shitje & qera tek Shkëmbi i Kavajës.
Me një sipërfaqe trualli 1600m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 300m2. Hoteli është 4 katësh, ku kati i parë është bar-restorant, ndërsa 3 katet e tjera janë hotel. E përberë nga 24 dhoma dhe 25 tualete. Hoteli ndodhet vetëm 70m larg detit. Gjithashtu ka parkim dhe hapësirën e vet për cadra në plazh. Zona në të cilën ndodhet hoteli ka të gjitha facilitetet e nevojshme.
Cmimi për qera 58800 Euro/vit.
Cmimi për shitje 1900000 Euro.
Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.