Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Jepet lokal për shitje tek Rruga e Barrikadave, Tiranë

None

130m²

Në shitje

Përshkrimi

Jepet lokal për shitje tek Rruga e Barrikadave, Tiranë.
Me një sipërfaqe prej 130 m2, gjithashtu ka dhe verandë të shfrytëzueshme.
Për momentin ka funksionin e një Bar – Kafe. Ka një klientelë të ngritur prej vitesh.
Lokali ndodhet në një ndër zonat më të mira të Tiranës .
Për më shumë informacion ose nje vizitë në pronë mos hezitoni te na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.