>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Jepet magazina me qera pranë Unazës së Vogël

None

270m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet magazina me qera pranë Unazës së Vogël.
Zona është mjaft e përshtatshme për biznes.
Magazina ka sipërfaqe 270 m2 dhe cmimi i qerasë është 900 Euro/muaj.
Për më shumë informacion mos hezitoni të kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.