>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Jepet me qera ambjent biznesi pranë Parkut Rinia Korçë

None

140m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet me qera ambjent biznesi pranë Parkut Rinia Korçë. Ndërtesa është e përbërë nga 4 kate + 1 kat nën tokë. Ka sipërfaqe trualli 140 m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 107 m2 secili kat. Organizimi i ndërtesës: Kati nëntokë ka funksionuar si disko dhe ka të gjitha pajisjet. Kati i parë dhe i dytë kanë funksionuar si Bar Coffee dhe janë të dy katet të kompletuar me të gjitha pajisjet. Kati i tretë ka 4 dhoma hoteli, të mobiluara. Ndërsa kati i pestë është hapësirë e pa ndarë me mundësi për të bërë dhoma hoteli. Mundësi e mirë investimi pas ndodhet në Bulevard kryesor pranë Parkut Rinia, zonë mjaft e frekuentuar.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.