>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Jepet me qera ambjent biznesi + shitet biznesi tek Pazari i Vjetër Korçë

Zonë e frekuentuar!

None

40m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet me qera ambjent biznesi tek Pazari i Vjetër Korçë. Ambjenti është i përbërë nga bodrumi + kati i parë. Ka sipërfaqe totale 40 m2. Qera 30.000 lekë/muaj. Ambjenti ka qenë funksional deri para disa muajsh dhe njëkohësisht shitet dhe biznesi me të gjitha pajisjet e nevojshme. Biznesi shitet 1.000.000 lekë. Pazari i Vjetër Korçë është një nga zonat më të frekuentuara të qytetit të Korçës dhe me mundësi shumë të mira për zhvillimin e bizneseve.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.