Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Jepet me qera apartament në një nga komplekset më të mira pranë Tegut

1+1

70m²

Me qera

Përshkrimi

Jepet me qera apartament në një nga komplekset më të mira pranë Tegut.Ka tipologji 1+1. Ndodhet në katin e parë.Është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore. Ka ndricim total,ballkon dhe oborr.E përfshire në cmim është dhe garazhdi Zona ofron të gjitha shërbimet dhe facilitet e nevojshme. Është një ndër zonat më të kërkuara dhe preferuara për banim dhe jo vetëm.
Jepet me qera 500 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.