>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Jepet me qera apartament përballë me Ambasadën Amerikane, Tiranë

2+1

140m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet me qera apartament përballë me Ambasadën Amerikane, Tiranë.
Me një tipologji 2+1 dhe sipërfaqe 140 m2, apartamenti është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe një tualet, ndodhet në katin e 4(katërt) të një pallati të ri me ashensor. Apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore, me pajisjet më cilësore, apartamenti nuk është i banuar më parë.
Qeraja është 700 Euro/muaj, cmimi është i diskuteshëm.
Për më tepër informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.