Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Jepet me qera apartament tek Kopshti Botanik

2+1

163m²

Me qera

Përshkrimi

Jepet me qera apartament tek Kopshti Botanik. Apartamenti ka super investim, hapësira të bollshme dhe është i mobiluar. Organizohet në: një korridor shpërndarës, ambjenti i ndenjes, i cili ka oxhak funksional dhe një bibliotekë, ambjenti i gatimit i ndarë më vete, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Apartamenti ka sipërfaqe 163 m2, ndodhet në katin e 5 dhe të fundit. Pallat i ri , me ashensor.
Qeraja është 800 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.