Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Jepet me qera apartament tek Mozaiku i Tiranës

2+1

100m²

Me qera

Përshkrimi

Jepet me qera apartament tek Moziku i Tiranës.
Me një sipërfaqe 100m2 dhe tipologji 2+1+2. Apartamenti është i organizuar në dy dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, dhe dy tualete. Ndodhet në një zonë mjaft të qetë dhe të kërkuar nga njerëzit. Apartamenti lirohet në fillim të janarit.
Cmimi i qerasë: 550 Euro/muaj.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.