>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Jepet me qera apartament tek Vollga, Durrës

2+1

100m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet me qera apartament tek Vollga, Durrës.
Me sipërfaqe 100m2 dhe tipologji 2+1+2, ku është e organizuar në dy dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, dhe dy tualete. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të mirë administruar me ashensor. Apartamenti jepet me qera i mobiluar. Zona në të cilën ndodhet apartamenti është mjaft e kërkuar nga njerëzit dhe ka pamje tërësisht nga deti.
Qeraja është 350 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.