>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Jepet me qera kati i parë i një vile pranë Bulevardit të Ri, Tiranë

2+1

110m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet me qera kati i parë i një vile pranë Bulevardit të Ri, Tiranë.
Me sipërfaqe 110m2 dhe tipologji 2+1, është e organizuar në dy dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, tualet dhe dhomë lavanderie. Ka hyrje dhe oborr privat. Është e investuar në detaje dhe ka mobilim luksoz.
Qeraja është 450 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.