>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Jepet me qera zyrë në Qendër, Korçë

None

70m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet zyrë me qera në Qendër, Korçë. Ka sipërfaqe 70 m2 dhe ndodhet në katin e dytë në një ndërtesë të re. Zyra është e kompletuar, ka dhe kaldajë. Ndodhet në rrugë kryesore.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.