>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Jepet super apartament me qera pranë Vilës L, në Astir

2+1

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet super apartament me qera pranë Vilës L, në Astir. Apartamenti është totalisht i mobiluar, sipas stilit bashkëkohor, pajisje tepër cilësore.
Organizohet në ambjentin e ndenjes+kuzhina, dy dhoma gjumi, 2 ballkone dhe një tualet. Ndodhet në katin e 8, në pallat të ri me ashensor.
Qeraja është 500 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.