>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Kapanon në shitje, Autostrada Tiranë-Durrës

None

2800m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Kapanon në shitje në Autostradën Tiranë-Durrës.
Shitet kapanon betoni(parafabrikat) me lartësi 10m dhe sipërfaqe ndërtimi 2800m2. Ka sipërfaqe trualli 5500m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.