>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Kapanon në shitje, Shkozet Durrës

None

3300m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Kapanon në shitje në Shkozet, Durrës.
Kapanoni është i organizuar në 2 kate dhe ndodhet buzë rruge. Me sipërfaqe trualli 3300 m2 ku njolla e ndërtimit është 500 m2 dhe sipërfaqja totale e ndërtesës është 1000 m2. Kapanoni disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.