>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Kapanon në shitje, Spitallë Durrës

None

3500m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Kapanon në shitje në Spitallë, Durrrës.
Kapanon betoni (parafabrikat) me përmasat 8.5m i lartë në anë me 10m lartësi në kulm dhe sipërfaqe 3500m2 i cili është i ndarë në katër pjesë me oborr të përbashket. Sipërfaqja totale e truallit është 5500 m2. Kapanoni ka gabinë elektrike direkte nga rrjeti.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.