>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Kapanon në shitje tek Sektori Rinia, Durrës

None

5500m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Kapanon në shitje tek Sektori Rinia, Durrës.
Shitet kapanon betoni (parafabrikat) ka lartësi 8m në anë me 10m në kulm, sipërfaqe trualli 12000m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 5500m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.