>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Kapanone në shitje/qera – Autostrada Tiranë – Durrës, km 24

None

4300m²

Me qera,Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Kapanone në shitje ose qera në Autostadën Tiranë-Durrës km 24.
Shiten ose jepen me qera 2 kapanone industriale afër njëri-tjetrit. Të përshtatshëm për shumëllojshmëri aktivitetesh.
Me oborr të madh dhe pamje direke nga autostrada.
Kapanoni i parë ka dy kate me nga 630m2 secili kat, dhe kati i poshtëm mund të përdoret si magazinë.
I pajisur me 2 tualete dhe një zyre komode. Mund të vendoset dhe ashensor.
Kapanoni i dytë i sapondërtuar ka sipërfaqe 1000 m2 me lartësi 7.5 metra dhe konstruksion metalik.
Të dy kapanonet janë të pajisur me sistem elektrik 3 fazor dhe ujë 24 orë. Survejohen nga kamerat dhe sistem sigurie.
Trualli ku ndodhen 2 kapanonet ka sipërfaqe 4300 m2 duke i ofruar ndërtesave oborr të bollshëm dhe gjelbërim përreth.
Të dyja kapanonet posedojnë certifikata pronesie.
Cmimi :1 450 000 euro, i diskutueshem
Qeraja :5000 euro/muaj
Për më shumë informacion apo për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.