>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Kompleks vilash në shitje

None

2400m²

Në shitje,TË VEÇANTA

Shpërndaje:

Përshkrimi

Kompleks vilash në shitje, Hamallaj, Gjiri I Lalzit. Kompleksi është ndërtuar së fundmi me një cilësi të lartë ndërtimi dhe dizajn fantastik. Nëse preferoni që shtëpia juaj buzë detit të jetë një oaz qetësie dhe komoditeti, zgjidhja optimale janë vilat e ndodhura në këtë kompleks.

Organizimi i vilave:

Kompleksi përbëhet nga gjashtë vila në total, ku dy prej tyre janë një katëshe dhe organizohen në dy garsoniere secila.
Katër vila janë dy katëshe dhe organizohen secila në:
Kati i parë: 2 garsoniere
Kati i dytë: Apartament me tipologji 2+1 dhe ballkon
Sipërfaqja totale e truallit është 2400 m2.

PËRSE TE ZGJIDHNI KETE KOMPLEKS?

Gjeni veten në bukurinë dhe joshjen e Gjirit të Lalzit, duke zgjedhur shtëpinë ideale në bregdetin e Adritatikut. Përvec se ofron një përvojë të paharruar jetese është dhe një mundësi e mirë për të investuar.
Ja disa nga arsyet pse ju duhet të jeni pjesë e këtij komuniteti:
GJELBERIMI
KOMUNITETI
SIGURIA
CILËSI NDËRTIMI
POZICIONIMI

Shitet me cmim total i gjithë kompleksi 1’500’000 Euro.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.