>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Magazinë + dyqan në shitje në unazë, Korçë

None

620m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet magazinë + dyqan në unazë, Korçë, Lagjia 14. Është e përbërë nga kati i parë magazinë dhe kati i dytë dyqan. Ka sipërfaqe trualli 390 m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 620 m2. Është i përshtatshëm për zhvillimin e aktiviteteve të ndryshme të biznesit si: supermarket, showroom, mobileri etj. Ndërtesa ka mundësi për shtesë kati dhe ka dalje në rrugë. Çmimi 30,000,000 lekë.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.