>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Magazinë me qera-Korçë

None

1200m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet me qera magazinë pranë terminalit, Korçë. Ka sipërfaqe trualli 1200 m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 800 m2. Magazina është e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi. Ka lartësi. Ka nevojë për rregullime. Cmimi është i diskutueshëm.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.