>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Magazinë me qera – Rruga Ndre Mjeda, Tiranë

None

100m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet magazinë me qera tek rruga Ndre Mjeda, kompleksi STAR përballë Conad. Magazina ka një sipërfaqe prej 100 m2 dhe ndodhet në katin -1. Mund të shfrytezohet si garazh duke qenë se mundëson hyrjen e makinës deri brenda, gjithashtu dhe si ambjent biznesi sepse ofron 3fazorsh, drita&ujë.Ambjenti është bosh dhe përshtatet sipas kërkesës së klientit.Qeraja 300 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.