>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Magazinë me qera tek ish zona industriale, Korçë

None

500m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet magazine me qera tek ish zona industriale, Korçë. Magazina ka sipërfaqe 500 m2, e përshtatshme për aktivitete të ndryshme. Magazina ofron mundësinë e furnizimit me ujë me pus dhe ka rrymë elektrike me 3 fazor. Cmimi i qerasë 500 euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.