>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Magazinë me qera tek Lagjia 18, Korçë

None

250m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet magazine me qera tek Lagjia 18, Korçë. Ka sipërfaqe 250 m2 dhe është e gjitha e rregulluar dhe në gjendje pune. Cmimi 40,000 lekë/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.