>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Magazinë në shitje ose qera, Pogradec

None

2000m²

Me qera,Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet ose jepet me qera magazinë në Pogradec, 3 km larg nga qyteti. Magazina është e përbërë nga 2 kate dhe ka sipërfaqe trualli 2000 m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 1300 m2 secili kat. Në total 2600 m2 ndërtim të dyja katet. Është ndërtim i ri. Gjithashtu toka mund të shfrytëzohet dhe për qëllime turistike për vetë vendndodhjen që ka me pamje nga liqeni. Cmimi i qerase 1000 euro/muaj, mund të jepet me qera edhe pjesërisht një pjesë e magazinës. Çmimi i shitjes 250.000 euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.