>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Magazinë + truall në shitje tek zona industriale Korçë

None

1885m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet magazinë në hyrje të qytetit të Korçës, tek zona industriale.

Ka sipërfaqe trualli 1885 m2 dhe sipërfaqe ndërtimi e magazinës 950 m2.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.