>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Ndërtesë në shitje-Vlorë

None

59m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrojmë për shitje ndërtesë tek Lagjia Historike Muradia. Ndërtesa ka sipërfaqe totale prej 59m2 dhe është e organizuar në 2 kate ku kati i parë ka sipërfaqe 16m2, shërben si dyqan dhe kati i dytë me sipërfaqe 29m2, shërben si garsoniere, garsoniera shitet e mobiluar dhe 14m2 është sipërfaqja e përbashkët e gjithë ndërtesës. Mundësi shumë e mirë investimi.
Cmimi i shitjes 61000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.