>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Njësi biznesi në shitje, Aksi Bilisht-Kapshticë

None

4000m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet njësi biznesi në rrugën Bilisht-Kapshticë në afërsi të doganës. Kompleksi ka sipërfaqe ndërtimi 750 m2 dhe është i përbërë nga bar, restorant, sallë dasmash dhe hotel me 7 dhoma. Godina është dy kate. Sipërfaqja totale e truallit është 4000 m2. Ndërtesa është e kompletuar dhe e ndërtuar me punime shumë cilësore .

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.