>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Njësi biznesi në shitje, Korçë

Mundësi e mirë investimi!

None

3200m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet njësi biznesi në Korçë. Konkretisht lokal dasmash,eventesh dhe aktivitetesh të ndryshme. Sipërfaqe totale: 3200 m², sipërfaqe kjo që të lejon për të shtuar biznesin. Lokali është i ri me punime cilësore dhe ambjente fantastike.

Kapaciteti për dasma është 300 persona, për evente të tjera 700 persona. Eshtë i rregulluar dhe ambjenti i jashtëm.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.