>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Njësi në shitje tek Rruga e Barrikadave, Tiranë

None

110m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Njësi në shitje tek Rruga e Barrikadave, Tiranë. Zyra ka sipërfaqe totale 110 m2 dhe siperfaqe te brendshme 89 m2.
Zyra ofron pamje nga rruga kryesore, e pozicionuar në kend, open space, me fasade xhami dhe gjatësi 3.5 m e lartë. Vizibiliteti dhe vendndodhja e bejne një mundësi të mirë dhe të përshtatshme për zhvillimin e biznesit tuaj.
Cmimi i shitjes 420’000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.