>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Njësi për shitje – Mihal Grameno

None

81.24m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Njësi shërbimi në shitje, e përshtatshme për Bar në Rezidencën e banimit 6 katëshe në rrugën Mihal Grameno!
Objekti ndodhet pranë qendrës së Tiranës në rrugën “Mihal Grameno”. Kjo rezidencë ofron, 6 kate banimi, 1 kat me ambjente tregtare dhe 1 kat parkim nëntokësor. Hapësirat rekreative kanë një rol të rëndësishëm në këtë kompleks, duke garantuar për banorët gjelbërim, qetësi dhe komoditetin që ofron kjo zonë.Ka përfunduar si ndërtim në vitin 2017.
Njësia e shërbimit në katin përdhe, është projektuar sipas stilit Duplex dhe ka një sipërfaqe 81.27 m2. Kjo zonë është tejet e frekuentuar dhe pranë të gjitha fasiliteteve të banimit.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.